Munkatársat keresünk

Eladó / pénztáros

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Légy része a Nike csapatnak!

    A Nike kereskedelmi alkalmazottak inspirálják a vásárlókat, és segítik a bennük rejlő potenciál kiaknázását.

    Ha te is lehetőségeket keresel, hogy erős karriert építs egy világmárka keretein belül, akkor jelentkezz a cég biatorbágyi Premier Outlet Centerében lévő üzletébe részmunkaidős eladónak.

    Feladatok:
    - A cég bolti alkalmazottaként küldetésed biztosítani a prémium vásárlás élményét, és a termékismeret magas szintű kiterjesztésével kiszolgálni a vásárlók igényeit
    - Megfelelő tudás elsajátítása a kasszázás terén, illetve termékkihelyezés és vizuális megjelenítés a különböző termékosztályokon
    - Managerek és osztályvezetők munkájának támogatása

    Elvásárok:
    - Kereskedői szemléletmód
    - Rugalmasság
    - Tudjál több munkafolyamatra is koncentrálni egy azon időben
    - Hatékonyan és önállóan tudjál egyedül dolgozni, de csapatban is megtaláld a helyedet
    - Rendelkezz gyors problémamegoldó képességgel a már ismert és megtanult folyamatokban

Az álláshoz tartozó elvárások:

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2051 Biatorbágy, Budaörsi út 4.

Egyéb juttatások:

cafeteria

Fényképes önéletrajzzal lehetséges jelentkezni.