NAPCSILLAG Kft. (NAPCSILLAG KFT. / EUROFAMILY)

Eladó-pénztáros

Hirdetés szövege:

    Feladataid:

    • Vásárlók barátságos, pontos kiszolgálása
    • Gyors, precíz kasszakezelés
    • Árukészlet rendelése, átvétele, kihelyezése
    • Tiszta munkakörnyezet fenntartása

    Amit elvárunk:

    • Szívesen dolgozol csapatban
    • Jól bírod a fizikai megterhelést
    • Munkádat precízen, gyorsan és pontosan végzed
    • Szereted a kereskedelmet, szakirányú végzettséged előnyt jelent
    • Vásárló-orientált gondolkodással rendelkezel

    Amit kínálunk:

    • Stabil, hosszútávú munkahely
    • Jó csapat, családias légkör
    • Versenyképes fizetés
    • Éves egyéb béren kívüli juttatások (hűségjutalom, 13.havi fizetés, EuroFamily ajándékkártya)
    • Próbaidő leteltét követően egyszeri 15.000 Ft-os kifizetés EuroFamily ajándékkártyára
    • Munkabér előleg felvételének lehetősége, 1 havi nettó bérnek megfelelő összegig a próbaidőt követően
    • Kedvezményes munkavállalói mobiltelefon szerződés, 7. teljes hónaptól
    • Gyümölcs és zöldség juttatás hetente
    • Sporttevékenység után járó jutalom kifizetés
    • Rendszeres csapatépítési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szeged