MASCO Kft

Eladó-pénztáros munkatárs

MASCO Kft
A MASCO Kft. 1992 óta van jelen a biztonságtechnikai és kapuautomatizálási piacon. A piac egyik legnagyobb szereplőjeként, magyar tulajdonosi háttérrel és magas fokú szervezettséggel garantáljuk a cég stabil és biztonságos működését.
HA szereted a szakmai kihívásokat,
HA fontos Neked a személyes fejlődési lehetőség, és
HA szeretnéd mindezt egy támogató és etikusan működő, modern munkakörnyezetben megtalálni,
AKKOR
szeretettel várunk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Eladó-pénztárosi pozícióba keressük leendő csapattagunkat DEBRECEN-i üzletünkbe
  • Fő feladatok:
  • a pénztár teljes körű kezelése napi nagy mennyiségű pénzmennyiséggel,
  • áru bevételezése, eladása,
  • bolt tisztán tartása,
  • adminisztráció, statisztika készítése,
  • folyamatos, telefonos kapcsolattartás meglévő és új ügyfeleinkkel,
  • 8:00 - 17:00 nyitvatartással, csak munkanapokon.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1 éves pénztárosi gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek – Excel és Word magabiztos ismerete.
  • Pontos számolástudás – számok szeretete
  • Kiváló kommunikációs képesség és megbízhatóság
  • Vevőbarát hozzáállás
  • Nagy munkabírás és felelősségteljes munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Havonta egyszer 1 napos továbbképzés budapesti központunkban
  • Az egyszemélyes üzlet jellegéből adódóan az általános eladó-pénztárosi feladatokat önállóan ellátni képes, és azon túl öntevékeny munkatársat keresünk
  • Olyan embert várunk, aki hosszútávon, min 3-5 évet szeretne cégünknél dolgozni.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Elsősorban Debreceni lakóhely fontos kiválasztási szempont
  • Műszaki érdeklődés, affinitás
  • Üzletünk címe: 4027 Debrecen, Ibolya utca 2.

Amit kínálunk:

  • Stabilitás, kiszámíthatóság, biztonság
  • Teljes körű betanítás és folyamatos segítségnyújtás (munkafolyamatokat pontos elméleti és gyakorlati betanítása)
  • Folyamatos vezetői támogatás
  • Irodai infrastruktúra használat
  • Segítőkész, vidám csapathoz való csatlakozás
  • Képzés, betanulás 2 hét időtartamban a budapesti központunkban, ehhez lakhatást biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

Munkavégzés helye:

4027 Debrecen, Ibolya utca 2.

Amennyiben érdekesnek, izgalmasnak tartod a munkakört, és szeretnél csatlakozni egy segítőkész csapathoz, küldd meg fényképes önéletrajzodat, bérigény megjelöléssel a JELENTKEZEM gombra kattintva. Köszönjük.
Amennyiben négy héten belül nem jelentkezünk Nálad, sajnos nem jutottál tovább a kiválasztási folyamatban.