BENNOVUM Kft.

Cégünk piacvezető bio és reform élelmiszereket, étrendkiegészítőket, gyógyhatású készítményeket és kozmetikumokat forgalmazó, több vidéki és budapesti áruházzal rendelkező nagy- és kiskereskedelmi vállalat. VECSÉSI ÁRUHÁZUNKBA

Eladó- pénztáros munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    • a vásárlók maximálisan segítőkész és udvarias kiszolgálása,
    • szakszerű tanácsadás nyújtása a vásárlóknak,
    • pénztárgép kezelése, gyors és pontos pénztári munka,
    • árufeltöltés,
    • pontos készletszámolás, leltározásban való részvétel,
    • az üzlet rendezettségének folyamatos biztosítása és tisztántartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • vevőközpontú szemlélet,
    • ápolt megjelenés,
    • pontosság, alaposság,
    • önálló, felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • élelmiszer-kereskedelmi végzettség,
    • gyógynövények, táplálék kiegészítők ismerete.

Amit kínálunk:

    • változatos, érdekes munka,
    • hosszú távú, biztos munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2220 Vecsés

Várjuk fényképes önéletrajzát!