Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
MODERN KONZULTÁCIÓS KFT.

Hazai kereskedelmi lánc keres soproni bevásárló központban működő áruházába munkatársat.

Eladó - Pénztáros

Főbb feladatok, munkák:

    - a vállalat üzletpolitikájának megvalósítása,
    - a vásárlók maximálisan segítőkész és udvarias kiszolgálása,
    - szakszerű tanácsadás nyújtása a vásárlóknak,
    - pénztárgép kezelése, gyors és pontos pénztári munka,
    - árufeltöltés,
    - pontos készletszámolás, leltározásban való részvétel,
    - az üzlet rendezettségének folyamatos biztosítása és tisztántartása,

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - vevőközpontú szemlélet,
    - ápolt megjelenés,
    - pontosság, alaposság,
    - önálló, felelősségteljes munkavégzés,
    - állóképesség, fizikai munka iránti nyitottság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - élelmiszer-kereskedelmi végzettség,
    - gyógynövények és reform élelmiszerek ismerete,
    - német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

    - változatos, érdekes munka,
    - hosszú távú, biztos munkahely,
    - versenyképes fizetés és juttatások.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Sopron, Ipar krt. 30, 9400

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér,szakmai tréningek

Kérjük küldje el nekünk fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével és hamarosan válaszolunk a jelentkezésére.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Eladó - Pénztáros
  • Hirdető cég: MODERN KONZULTÁCIÓS KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Sopron
  • Feladatok: - a vállalat üzletpolitikájának megvalósítása, - a vásárlók maximálisan segítőkész és udvarias kiszolgálása, - szakszerű tanácsadás nyújtása a vásárlóknak, - pénztárgép kezelése, gyors és pontos pénztári munka, - árufeltöltés, - pontos készletszámolás, leltározásban való részvétel, - az üzlet rendezettségének folyamatos biztosítása és tisztántartása,
  • Elvárások: - vevőközpontú szemlélet, - ápolt megjelenés, - pontosság, alaposság, - önálló, felelősségteljes munkavégzés, - állóképesség, fizikai munka iránti nyitottság.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-06-21
  • Lejárati dátum: 2018-06-28
Állás, munka még: MODERN KONZULTÁCIÓS KFT.>