A Charles Vögele munkatársai saját történetük főhősei.
Kezdeményező és a divat iránt érdeklődő emberek számára sokoldalú lehetőségeket kínálunk karrierjük alakítására. Ön is illik hozzánk?

Miskolc
telephelyen munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

ELADÓ - PÉNZTÁROS

FELADATOK:

  • divattanácsadás, értékesítés
  • kasszázás
  • árukihelyezés és áruprezentáció
  • raktári feladatok

PROFIL:

  • kereskedelmi vagy szolgáltató cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • ruházati kereskedelmi tapasztalat és végzettség előny
  • vevőorientált szemléletmód
  • divat iránti érdeklődés,
  • elhivatottság
  • pontosság, megbízhatóság
  • terhelhetőség, kreativitás

Amit kínálunk:

    Lehetőséget kínálunk arra, hogy értékesítési kompetenciáját, a vásárlók kiszolgálásában lelt örömét a divat lenyűgöző világában kamatoztathassa. Sokszínű feladatkör és lelkes csapat vár Önre.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Miskolc

KAPCSOLATTARTÓ:

Kiss Judit, HR Manager örömmel várja a fényképes, munkavégzés helyét és fizetési igényét tartalmazó részletes pályázati anyagát.

Charles Vögele Hungária Kereskedelmi Kft., 1191 Budapest, Vak Bottyán u. 75/a-c,