Hosszú Szivar Bt.

Eladó/Pénztáros

Feladatok:

    Felvételt hirdetünk eladó/pénztárosi munkakörbe dorogi nemzeti dohányboltunkba.

    Kezdő nettó fizetés 160.000Ft.

    Feladatok és felelősség: eladó-pénztárosi feladatok ellátása, árufeltöltés, pakolás, takarítás, kapcsolattartás a szállítókkal, áru rendelés

    Feltételek: Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés, jó probléma megoldó képesség, vásárló centrikus szemlélet.

    Munkábajárás támogatása.

    Csatlakozz egy fiatalos, dinamikus csapathoz és küld el fényképes önéletrajzodat!

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Jogosítvány, amennyiben nem dorogi lakos vagy

    Jó álló képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Kedvesség

    Csapatmunkához való pozitív hozzállás

    Értékesítői véna

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2510 Dorog, Mária út 19.

Havi nettó fizetési keret:

160 000 HUF