Olyan emberekre építünk és számítunk, akik a sport és a mozgás iránti szenvedélyüket nálunk foglalkozásszerűen szeretnék űzni. Képzett, rugalmas és vevőorientált munkatársakra van szükségünk, akik inspirálják a vevőket. Együtt minden nap a legjobbat nyújtjuk, és együtt örülünk a sikereinknek!
WE LOVE WHAT WE DO
Munkatársat keresünk

Eladó / pénztáros

pozícióba.

Feladatok:

    • olyan munkahelyet keresel, ahol nincs két ugyanolyan napod
    • nem egy íróasztal mögött képzeled el a napi feladataid
    • nem jössz zavarba, ha emberekkel kell kommunikálnod, tanácsot kell adnod nekik illetve nyitott vagy feléjük
    • rugalmas munkaidőben szeretnél dolgozni (több műszakos munkarend, akár hétvégén is)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érdeklődés a sportok iránt

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Stabilitás
  • Versenyképes juttatási csomag, kedvezmények
  • Bónusz új dolgozók ajánlásáért
  • Személyzeti vásárlási kedvezmények
  • Cégen belüli tréningek
  • Előre lépési lehetőség
  • Különböző egyéni programok, missziók

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1191 Budapest, Üllői út 201.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek