FRISS MARKET Kft.

Eladó-pénztáros

Hirdetés szövege:

    Eladó-pénztáros munkatársat keres a Friss Market Kft.!

    A Friss Market Kft. 2007 októberében kezdte meg működését.

    Alaptevékenységünk: teljes körű élelmiszerbolt kiskereskedelem.

    Jelenleg 5 telephelyen több mint 40 embernek biztosítunk munkalehetőséget.

    Feladatok:

    -áruátvétel,

    -polcok és az üzlet tisztán tartása,

    -szavatossági idő figyelése,

    -polcok feltöltése,

    -pénztárgépkezelés,

    -a vásárlók kedves kiszolgálása.

    Előnyt jelent:

    -szakképzettség, vagy

    -kereskedelemben eltöltött gyakorlat.

    Feltétel:

    - 2 műszak vállalása.

    Munkavégzés helye: Szeged, Kossuth Lajos sgt. 45. Rókusi ABC

    Várjuk jelentkezését: a "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6724 Szeged, Kossuth Lajos sgt. 45.