FRISS MARKET Kft.

Eladó-pénztáros

Főbb feladatok, munkák:

    A munkatárs feladatai lesznek: áruátvétel, polcok és az üzlet tisztán tartása,

    szavatossági idő figyelése, polcok feltöltése,

    pénztárgépkezelés és a vásárlók kedves kiszolgálása.

    Munkavégzés helye: Kiskunmajsa, Zrínyi utca 23., Zrínyi ABC

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk, aki szeretne kereskedelemben dolgozni!

    Ez esetben vállaljuk a fokozatos betanítást!

    Feltétel: 2 műszak vállalása.

    Az üzlet szombaton és vasárnap is nyitva van.

Amit kínálunk:

    Amit nyújtunk:

    - stabil céges háttér,

    - hosszútávú munkalehetőség,

    - bejelentett, teljes munkaidős állás,

    - alapbéren és pótlékokon felül havi plusz jutalom,

    - munkábajárás támogatása.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6120 Kiskunmajsa, Zrínyi Miklós utca

A jelentkezéshez, kérjük csatolja önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.