Vállaljon részt Ön is sikereinkben! Vállalatunk, a Penny Market Kft.
(www.penny.hu) Magyarország egyik vezető, 1996 óta folyamatosan bővülő diszkontlánca, jelenleg 218 üzletet üzemeltet országszerte.

A következő üzleteinkbe:

Budapesti üzleteink

az alábbi munkakörökbe keresünk munkatársakat:

Eladó-pénztáros

Az Ön feladata

  • a vásárlók maximálisan segítőkész és udvarias kiszolgálása,
  • gyors és pontos pénztári munka,
  • árufeltöltés,
  • göngyöleg kezelése,
  • az üzlet rendezettségének folyamatos biztosítása.

Az Ön profilja

  • élelmiszer-kereskedelmi végzettség,
  • vevőközpontú szemlélet, ápolt megjelenés,
  • pontosság, alaposság,
  • állóképesség.

Amit kínálunk

  • változatos, érdekes munka,
  • versenyképes, teljesítményösztönző jövedelem,
  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • szakmai előrelépési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, hogy fényképes önéletrajzát az üzlet és a munkakör megjelölésével a megjelenéstől számított két héten belül szíveskedjen megküldeni társaságunk központjába, az alábbi címek valamelyikére.