KROKODIL CORSO KFT.

Eladó/ pénztáros (Budakalász)

Feladatok:

    A Sebastiano cipőkereskedelmi cégcsoport Budakalász Auchan üzletsorán található elegáns üzletébe kereskedelmi végzettséggel rendelkező munkatársat keres heti 40 órába Bolti eladó munkakörbe.

    Feladatok:

    -Vevők kiszolgálása

    -Pénztár kezelése

    -Árukészlet kezelése

    -Üzlet környezetének rendben és tisztán tartása

    Elvárások:

    -Középfokú kereskedelmi végzettség

    -Pénztárgép kezelésében szerzett tapasztalat

    -Elvárás a beosztás szerinti hétvégi munkavégzés

    -Nyelvtudás előny,de nem feltétel

    Ideális jelölt:

    -Kiváló kommunikációs készség,vevő barát szemlélet

    -Önállóság,megbízhatóság

    -Motiváltság, terhelhetőség

    -Nyitott személyiség ,aki tud csapatban dolgozni

    Amit kínálunk:

    -Biztos, bejelentett munkahely

    -Dolgozói kedvezmény

    -Vasárnapi munkavégzés esetén pótlék

    -Barátságos,támogató kollégákkal való együttműködés

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezési anyagát (fényképes önéletrajz,iskolai végzettséget igazoló dokumentum másolatával) vigye be üzletünkbe, vagy küldje el részünkre a Jelentkezem gombra kattintással.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2011 Budakalász