A vállalat
A cég 180-nál is több főt foglalkoztat országszerte. A szakmailag magasan kvalifikált munkatársak gondos és hozzáértő munkája a magas minőségi igények megvalósításának záloga.
A saját tulajdonú kiskereskedelmi hálózatunk folyamatos bővülése folytán mára 41 saját üzletünk van országszerte és további boltnyitásokat tervezünk a jövőben is.
A termékek
Az eredeti budmil termékkollekció a sport és iskolatáskáktól indult, fokozatos bővülése után azonban mára elmondható, hogy a budmil a kibővült táska kínálat mellett, divatos, főként utcai ruházati termékeket forgalmaz.
A választékban megtalálhatóak az iskolatáskák, sport- és hátitáskák, oldaltáskák, divattáskák, férfi és női télikabátok, széldzsekik, jeans, joggingok, pulóverek, ingek és blúzok, pólók, shortok, fürdőruhák, úszósapkák, úszószemüvegek, zoknik, sapkák, utcai és sportcipők, papucsok.

Eladó / pénztáros Biatorbágy

Főbb feladatok, munkák:

    A budmil csapata eladót keres a biatorbágyi Premier Outletbe!
    Szeretnél egy lendületes és összetartó csapat tagja lenni? Fontos számodra a kellemes munkahelyi légkör és az előrejutás lehetősége? Érdekel a divat? Nálunk a helyed!
    Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk!

    A budmil Zrt. adatvédelmi tájékoztatója a honlapján elérhető.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • megbízhatóság
  • kedves, vásárló-orientált hozzáállás
  • jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • kiemelt bérezés
  • forgalmi bónuszok
  • 100 %-os vasárnapi pótlék
  • hosszú távú munkalehetőség
  • karrierlehetőség
  • kedvezményes vásárlási lehetőség
  • munkaruházat biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2051 Biatorbágy, Budaörsi út 4.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével.