Havancsák Kft.

Munkatársat keresünk

Eladó - műszaki és karbantartási termékek

pozícióba.

 A Havancsák Kft. 1989-ben alapított 100% magyar tulajdonban lévő vállalkozás. Szegedi központú cégünk a régió legnagyobb hajtástechnikával és munkavédelmi termékekkel foglalkozó vállalkozása.

Főbb feladatok, munkák:

Cégünk szegedi üzletébe új munkatárs felvételét tervezi azonnali kezdéssel!

  • Műszaki termékek beazonosítása, értékesítése az üzletben,
    • szíjak, csapágyak, egyéb műszaki, karbantartási termékek,
  • Vásárlók udvarias kiszolgálása,
  • Árufeltöltés. Precíz, igényes árukihelyezés,
  • Kollégákkal, partnerekkel való kapcsolattartás,
  • Vállalatirányítási rendszer kezelése,
  • Számlák, szállítólevelek készítése.
  • Pénztárgép kezelés, pontos pénzkezelés!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség, műszaki képzettsége előny, de nem feltétel! Viszont a munkakör betöltéséhez elengedhetetlen bizonyos fokú műszaki ismeret, melyet a felvételi eljárás során tesztelni fogunk!
  • MS Office (Word, Excel) alapszintű ismerete,
  • Vevőorientált beállítottság, jó kommunikációs képesség,
  • Kedves, mosolygós, dinamikus, csapatban szívesen dolgozó munkatársat keresünk.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Középfokú műszaki végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Összeszokott, dinamikus csapat,
  • Nagyon kulturált munkakörülmény,
  • Önmegvalósítás lehetősége!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

6722 Szeged, Kálvária sugárút 4.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát!