Eladó munkatárs

Főbb feladataid:

    Szeretnénk neked megmutatni a retailben lévő valamennyi munkafolyamatot:
  • Így betekintést nyerhetsz az árukészlet megrendelésébe, átvételébe és az eladásra történő előkészítésbe is.
  • Részt vehetsz az üzlet belső arculatának kialakításában és megtapasztalhatod ennek hatását az eladásokra.
  • Megtanítunk arra, hogyan teremts kapcsolatot a vásárlókkal, hogy hatékonyan tudj számukra ajánlani.
  • Kipróbálhatod, milyen csapatban dolgozni a közös célok elérésének érdekében

Rád van szükségünk, ha:

  • Érdekel a divat és a stílus
  • Meg szeretnéd ismerni a retail világát
  • Szívesen beszélgetsz a vásárlókkal, hogy személyre szabottan tudj ajánlani
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Társalgási szinten beszélsz angolul
  • Van legalább 1 éves gyakorlatod a ruházati eladásban
  • Középiskolai végzettséggel rendelkezel
  • Alapfokon kezeled az Excel, Word, Outlook programokat és az internetet

Amire neked van szükséged:

  • Belépési bónusz bruttó 90.000 Ft
  • Tapasztalat egy dinamikus nemzetközi társaságban
  • Figyelemreméltó, teljesen bejelentett fizetés
  • Megszerezhető negyedéves bónuszok
  • Cafeteria
  • Dolgozói kedvezmény
  • Vidékről történő bejárás esetén bérlettámogatás
  • Ingyenes dolgozói járat az Etele térről
  • Karrier és továbbképzési lehetőség
  • Barátságos, családias kollektíva
  • Lehetőség, hogy GANT / La Martina / Karl Lagerfeld márkájú termékekben dolgozz
  • Kellemes munkakörnyezetet
  • Közös lazítás a céges rendezvényeken

Munkavégzés helye:

    Biatorbágy – Premier Outlet Center

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.