Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Európa legnagyobb cipőkereskedelmi lánca, több mint 110 üzlettel országszerte

ELADÓ MUNKATÁRSÁT

keresi BUDAPEST – CSEPEL PLÁZA-i (II. Rákóczi Ferenc út 154-170.) munkavégzéssel.

Hirdetés szövege:

    Az első dolog, amit tudnia kell, hogy nálunk az Értékesítési munkatársak a vevőkre fókuszálnak, és akkor érzik jól magukat, ha nem kell tétlenül állniuk.

    Másrészt, elegendő lendülettel és kitartással rendelkeznek, hogy a heti 20 órás munkaidőben, ne csak fenntartsák a tökéletes rendet és tisztaságot az üzletben, hanem aktívan segítsék vevőinket a megfelelő cipők és kiegészítő termékek megvásárlásában.

    Harmadrészt, az Értékesítési munkatársaink szívesen és pontosan követik a vezetőik utasításait és a Deichmann alaposan átgondolt és kipróbált szabályrendszerét. Tisztában vannak azzal, hogy a vevőinknek azzal is segítséget nyújtanak, hogy a megfelelő árut a megfelelő helyre pakolják ki, és gyorsan, pontosan dolgoznak a kasszában.

    És végül, a munkatársaink azért szeretnek nálunk dolgozni, mert élvezik a pörgést, jó érzéssel tölti el őket, hogy egy kidolgozott munkafolyamat részei és csapatban dolgozhatnak. Tudják, hogy hazánk egyik legstabilabb kereskedelmi cége áll mögöttük, ahol munkájukat elismerik.

    Belépéskor pontosan megmutatjuk, elmagyarázzuk a folyamatokat. A 3 hónapos betanulás után biztonsággal meg fogja tudni oldani az összes napi feladatot.

    Gondolja át ezt a lehetőséget; az első lépés ahhoz, hogy munkatársunkként köszönthessük, hogy elküldi fényképpel ellátott önéletrajzát 2017.11.07 – ig, a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 154-170.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Eladó munkatárs (Budapest)
  • Hirdető cég: Deichmann Cipőkereskedelmi Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Az első dolog, amit tudnia kell, hogy nálunk az Értékesítési munkatársak a vevőkre fókuszálnak, és akkor érzik jól magukat, ha nem kell tétlenül állniuk.Másrészt, elegendő lendülettel és kitartással rendelkeznek, hogy a heti 20 órás munkaidőben, ne csak fenntartsák a tökéletes rendet és tisztaságot az üzletben, hanem aktívan segítsék vevőinket a megfelelő cipők és kiegészítő termékek megvásárlásában.Harmadrészt, az Értékesítési munkatársaink szívesen és pontosan követik a vezetőik utasításait és a Deichmann alaposan átgondolt és kipróbált szabályrendszerét. Tisztában vannak azzal, hogy a vevőinknek azzal is segítséget nyújtanak, hogy a megfelelő árut a megfelelő helyre pakolják ki, és gyorsan, pontosan dolgoznak a kasszában.És végül, a munkatársaink azért szeretnek nálunk dolgozni, mert élvezik a pörgést, jó érzéssel tölti el őket, hogy egy kidolgozott munkafolyamat részei és csapatban dolgozhatnak. Tudják, hogy hazánk egyik legstabilabb kereskedelmi cége áll mögöttük, ahol munkájukat elismerik.Belépéskor pontosan megmutatjuk, elmagyarázzuk a folyamatokat. A 3 hónapos betanulás után biztonsággal meg fogja tudni oldani az összes napi feladatot.Gondolja át ezt a lehetőséget; az első lépés ahhoz, hogy munkatársunkként köszönthessük, hogy elküldi fényképpel ellátott önéletrajzát 2017.11.07 – ig, a "Jelentkezem" gombra kattintva.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő 4 óra
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-10