Mészáros József e.v.

Csatlakozz hozzánk

VIRÁGPIACI ELADÓ

pozícióba!

A Gyertya Áruház több mint 40 éve alapított stabil gyártó és kereskedő vállalkozás, a magyarországi gyertyás világban meghatározó szerepet tölt be. A termékeink megtalálhatóak több nagy áruházban és kereskedésben, az sincs kizárva, hogy az előző adventi koszorúd a mi gyertyánkkal készült.
A siker töretlen és bővülünk, ezért szükségünk van rád!

Főbb feladatok, munkák:

  • a beérkező áru tételes átvétele
  • a beérkező áruk polcokra történő esztétikus kihelyezése (polcfeltöltés)
  • a polcon lévő áruk beárazása
  • az üzletbe érkező vevők kiszolgálása
  • vevői rendelések felvétele
  • pénztár kezelése
  • számlák kiállítása
  • esetlegesen sérült áruk "hazaküldése"
  • felmerülő reklamációk korrekt kezelése, továbbítása
  • gondoskodni a napi fogyás visszatöltéséről (rendelés leadása a főraktár felé)
  • az üzlet tisztán tartása
  • munkaidő betartása
  • időszakonként a leltározásban való aktív részvétel
  • piacnapok végén elszámolás készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • pontos
  • megbízható
  • vevőorientált gondolkodásmód
  • hosszú távra tervez
  • önálló munkavégzéshez készség és képesség
  • nyitottság az új ismeretek megszerzésére
  • kiváló kommunikációs készség
  • udvarias magatartás
  • ápolt, igényes megjelenés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • kereskedői véna
  • pörgős, mosolygós személyiség
  • idegen nyelv ismerete (főleg angol, német, szlovák vagy román)

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • szabad hétvége
  • belépőkártya biztosítása a Flora Hungária Virágpiacra
  • éves teljesítménytől függő és hűség prémium
  • munkaidő a virágpiac nyitvatartási rendjében, legfőképpen hétfőn, szerdán és csütörtökön, valamint az esetleges rendkívüli piacnapokon 8 vagy 6 órás munkarendben, illetve időközönként szombaton rövidített munkarendben. Szezonon kívül (Jan-Aug) 6:30 és 13:30 között, szezonban (Szept-Dec) 6.00 és 14.00 között.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2310 Szigetszentmiklós, Leshegy utca 1.

Ha úgy gondolod, hogy Te vagy az, akit keresünk, kattints a JELENTKEZEM gombra és küldd el fényképes Önéletrajzodat, illetve Motivációs leveled (miért szeretnél itt dolgozni) a fizetési igényed megjelölésével!