Eladó

Media Markt Saturn Hold.Magyo.Kft.

2040 Budaörs, Petőfi utca 64.

Az első bolt nyitásakor az volt az álmunk, hogy egy olyan nyugat-európai színvonalú műszaki kereskedelmi hálózatot hozzunk létre, ahol a vásárlók és munkavállalók egyaránt jól érezhetik magukat. 1997 óta minden nap elhivatottan dolgozunk azért, hogy elsők maradjunk a műszaki cikkek piacán…és mi a Te sztorid?

  • szeretsz élményt szerezni a vásárlóknak
  • érdekel a vásárlók igényeinek felfedezése
  • vonz az értékesítés világa
  • ha szeretsz fejlődni és új ismeretekre szert tenni
  • kedves és jófej vagy, aki szeretne hasonló és segítőkész kollégák között dolgozni

Csatlakozz hozzánk

Eladó

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • aktív értékesítés, azaz a vásárlók proaktív megszólítása, igényeik felmérése, szakszerű tájékoztatása és kiszolgálása, felmerülő problémák kezelése
  • termékekhez kapcsolódó szolgáltatások ajánlása és értékesítése
  • ügyfélkör folyamatos bővítése
  • beérkező áru átvétele
  • árukészlet feltöltés és az eladótér rendben tartása
  • gyors, precíz pénztárgépkezelés
  • garanciális ügyek intézése
  • időnkénti leltározási feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • értékesítés iránti elkötelezettség
  • értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

  • biztos, stabil munkahelyet,
  • kiszámítható és előre tervezhető munkaidőt,
  • szakmai díjnyertes mentori támogató rendszert, ami segíti a beilleszkedésedet és fejlődésed
  • fiatalos légkört és segítőkész csapatot, vezetőt

Írjuk együtt karriered történetét!

Munkavégzés helye:

  • Budaörs.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatold önéletrajzod.

Köszönjük!

Eladó