NEW YORKER HUNGARY Kft.
Munkatársat keresünk

Eladó Mammut

pozícióba.

Feladatok:

    A New Yorker, mint sikeres Young Fashion cég, világszerte 44 országban több, mint 1000 üzlettel rendelkezik, és folyamatosan növekszik. 18.000 munkavállalóval modern körülmények között dolgozunk, nagy hangsúlyt fektetve a barátságos munkahelyi légkör megteremtésére. Divat iránti szenvedélyünkkel, spontaneitásunkkal és gyorsaságunkkal elértük, hogy 40 éve a divatvilág biztos résztvevői vagyunk.

    Csapatunk erősítéséhez keresünk:

    Eladót teljes munkaidőben - Mammut Bevásárlóközpontban lévő üzeletünkbe

    Dinamikus kereskedelmi vállalatunk izgalmas kihívásokat és megfelelő szabad teret kínál neked a személyes kibontakozáshoz. Cégünknél nyitott, motivált csapat vár rád. Várjuk jelentkezésedet!

    Feladatok

    - Vevőtanácsadás és eladás
    - Kasszatevékenység
    - Árukezelés és prezentáció
    - Vállalati mutatók figyelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Vevőközpontúság
    - Rugalmasság és elkötelezettség
    - Csapatszellem, jó kommunikációs készség
    - Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1024 Budapest, Lövőház utca 2-6.