Kőházy-Tradíció KFT.
  • Cégünk, a Kőházy- Tradíció Kft. családi vállalkozásként a budapesti festékkereskedelem meghatározó szereplője hat áruházzal 1994 óta. Tevékenységünk célja, hogy a lakossági és professzionális vásárlók igényeit rugalmasan és minél szélesebb körben elégítsük ki, hozzájárulva otthonok és munkahelyek felújításához, megszépüléséhez. További növekedésünk biztosítása érdekében bővítenénk csapatunkat – eladó pozícióba keresünk munkatársat.

  • Csatlakozz hozzánk

    Eladó

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      Milyen feladataid lennének?

      • vevők udvarias, segítőkész kiszolgálása, termékajánlás
      • pénztárkezelés
      • árufeltöltés, árukiadás, áruátvétel, rendelések összekészítése
      • esztétikus vásárlói környezet biztosítása, az üzlet rendezettségének fenntartásában részvétel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Mire van szükségünk a feladatok elvégzéséhez?

      • alapfokú számítógépes ismeretek
      • önálló, pontos munkavégzés
      • jó kapcsolatteremtő képesség, vevőközpontú szemlélet
      • rugalmasság, terhelhetőség, nyitottság

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Előnyt jelent, ha rendelkezel az alábbiak valamelyikével:

      • festékáruházban, építőanyag-telepen, barkácsáruházban szerzett szakmai tapasztalat,
      • áruismeret, építő- és felújító munkák szakmai ismeret,
      • kereskedelmi tapasztalat,
      • B kat. jogosítvány
      • targoncavezetői jogosítvány

    Amit kínálunk:

      Mit kínálunk?

      • stabil vállalati hátteret
      • versenyképes jövedelmet
      • azonnali munkakezdést
      • változatos feladatokat, előrelépési, képzési és fejlődési lehetőséget
      • összeszokott, dinamikus csapatot
      • hosszútávú munkalehetőséget
      • határozatlan idejű munkaszerződést
      • családi vállalkozásként elkötelezett munkatársakat és személyes figyelmet

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Bolti eladó, Pénztáros
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1133 Budapest, Véső utca 5.

    Fényképes önéletrajzot kérünk szépen.