Európában terjeszkedő, vezető textildiszkont képviseletében már 10 éve Magyarországon is jelen vagyunk.
Élj egy dinamikus vállalat adta lehetőséggel!

ELADÓ

munkatársakat keresünk az alábbi üzleteinkbe:
BUDAPEST VIII., IX., XI., XIV., XVIII., XIX., XX., XXI., XXII.,
ÉRD, VECSÉS, SZÉKESFEHÉRVÁR

Amit kínálunk:

  • stabil, nemzetközi háttér
  • dinamikus, változatos munka
  • fejlődési, előrelépési lehetőség cégen belül
  • személyzeti kedvezmények
  • cafeteria rendszer

FŐBB FELADATOK:

  • termékek kihelyezése áruprezentációs szabályoknak megfelelően
  • áruátvétel, üzlettér tisztán tartása
  • magabiztos, gyors pénztári munka
  • vásárlók kiszolgálása
  • üzletvezető munkájának támogatása

VÁRJUK ÖNÉLETRAJZODAT A MEGHIRDETETT POZÍCIÓRA, HA:

  • fogékony vagy az értékesítés iránt
  • szorgalmas, megbízható munkatárs vagy
  • nem félsz a bolti munka kihívásaitól
  • szeretsz a vásárlókkal kommunikálni, kapcsolatot teremteni

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

BUDAPEST VIII., IX., XI., XIV., XVIII., XIX., XX., XXI., XXII., ÉRD, VECSÉS, SZÉKESFEHÉRVÁR

Hozzánk tanulmányaid mellett is tudsz jelentkezni!

Jelentkezésedben kérünk, jelöld meg, melyik városban/üzletükben szeretnél dolgozni!