Julienne Kft.
Munkatársat keresünk

Eladó

pozícióba.

Feladatok:

    Ha szereted a vendéglátást, és szeretnél egy jó csapatban, igényes környezetben, tervezhető munkabeosztással dolgozni, jelentkezz hozzánk most! Budapesti központú cég keres eladó munkakörbe kollégát azonnali munkakezdéssel tatabányai munkahelyi éttermébe.Tatabányai munkahelyi étterembe keresünk eladót azonnali kezdéssel.

    • Napi 8 órás munkavégzés – 3 műszakban, rugalmas beosztással
    • Ingyenes étkezés, kávéfogyasztás
    • Esztétikus, kényelmes munkaruha
    • Versenyképes jövedelem, prémiumok
    • Biztos hátterű munkahely, hosszú távú munkalehetőség
    • Előre lépési lehetőség
    • Fiatalos, összetartó csapat, jó környezet

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

    Önálló, pontos és precíz munkavégzés

    Kedves és udvarias, vevőorientált beállítottság

    Ápolt külső, személye és környezetére vonatkozó magas higiénés elvárások
    Jó szervezőkészség és kommunikáció
    Megbízható, lelkiismeretes, lojális hozzáállás
    Kiemelkedő problémamegoldó készség, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Vendéglátásban szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya