Megbízónk minőségi kozmetikumokat forgalmazó olasz tulajdonban lévő, nagy múltra visszatekintő kereskedelmi cég. Részükre keresünk vevőorientált, jó kommunikációs és interperszonális készségekkel rendelkező jelölteket az alábbi pozícióba:

Eladó

Főbb feladatok:

  • Az üzlet készleteinek rendben tartása az eladótérben és a raktárban;
  • A bolt berendezéseinek, dekorációinak megfelelő elrendezése;
  • A termékek kihelyezése a belső szabályzatok szerint,
  • Az áruházba érkező vevők udvarias, készséges kiszolgálása;
  • Az üzlet tisztán tartása.

Elvárások:

  • Érettségi vagy szakirányú kereskedelmi végzettség;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Rugalmasság, gyors, precíz munkavégzés, vevőorientált szemlélet;
  • Udvariasság, készségesség;
  • Pontosság, tanulási hajlandóság.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben megfelel a fent leírt elvárásoknak, és érdekli a fenti álláslehetőség, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gomb segítségével.