iRedline (RED MOBIL 2010 KFT.)
Munkatársat keresünk

Eladó

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Csapatunk bővítéséhez cégünk szombathelyi üzleteibe keresünk értékesítői vénával megáldott munkatársat. Amennyiben szeretsz emberekkel foglalkozni,érdeklődsz a mobiltelefonok,tabletek,kiegészítők iránt akkor Téged keresünk!
    Feladatok:
    -mobiltelefonok,tartozékok,kiegészítők értékesítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    -talpraesettség,kereskedői megnyilvánulás
    -megbízható,önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Hasonló területen vagy webáruházas értékesítésben,kezelésben szerzett tapasztalat előny.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9700 Szombathely

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet,kérjük küldd el fényképes önéletrajzodat.