Győri üzletünkbe keresünk munkatársakat teljes munkaidőben a következő pozícióba:

Eladó (Győr Árkád)

EGY CIPŐBEN JÁRUNK, HA:

  • Van eladói/ügyfélkezelési tapasztalatod, vagy fogékony vagy az értékesítés iránt
  • Szeretsz a vásárlókkal kommunikálni
  • Pozitív és segítőkész a személyiséged
  • Szereted a pörgést, szorgalmasan és felelősségteljesen látod el munkádat
  • Motivált és terhelhető vagy
  • Tudsz rugalmas és alkalmazkodó lenni (váltott műszak és hétvégi munkavégzés)
  • Érdekelnek az aktuális divattrendek

FELADATAID KÖZÉ FOGNAK TARTOZNI:

  • Elégedett vásárlók számának növelése, a tökéletes vásárlói élmény biztosítása révén
  • Az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétel akár mindennapos gyakorisággal
  • Az áruk kipakolása és rendezése
  • Az üzlet rendben és tisztán tartása
  • A termékszabványok ismerete és használata
  • A CCC üzletlánc arculatának gondozása

MIÉRT JÁRSZ JÓL VELÜNK?

  • Biztos munkahely vár rád egy stabil dinamikusan fejlődő nemzetközi cégnél
  • Átfogó betanulási program és folyamatos képzés vár rád
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosítunk
  • A munkába járás költségeit a vonatkozó jogszabályok alapján térítjük
  • 30%-os dolgozói kedvezményben részesülsz a CCC és az ecipő kínálatából
  • Cafeteria
  • Barátságos légkörben támogató kollégákkal dolgozhatsz együtt

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

9025 Győr, Fő utca 1.

LEGYÉL A CSAPATUNK TAGJA!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérlek, küldd el önéletrajzod a Jelentkezem gombra kattintva.