JESSY 2000 Kft.

Eladó (fodrász végzettséggel)

Hirdetés szövege:

    Budapesten, a Váci utcában található exclusive fodrászat és paróka szalonunkba fodrász végzettségű eladót keresünk.

    Korhatár nincs.
    Munkaidő: H - P 09:00-17:00
    Munkabér: 250.000 - 300.000 Ft ( fix + jutalék )

    Feladataid:

    - Valódi hajas és műszálas parókák kiszolgálása
    - Hajpótlások felhelyezése
    - Parókák és hajpótlások vágása

    Téged keresünk, ha:

    - Van már némi tapasztalatod vágásban
    - Nyitott, empatikus embernek tartod magad
    - Jó a megjelenésed és kiválóak a kommunikációs képességeid
    - Terhelhető vagy és talpraesett

    Előny:
    - Angol vagy német nyelv ismerete
    - Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

    Ha a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek küldj egy fényképes szakmai önéletrajzot a megadott e-mail címre, hogy behívhassunk egy interjúra!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Fodrász, Kozmetikus
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1052 Budapest, Váci utca 8.

Havi nettó fizetési keret:

250 000 HUF

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.