Vegyen részt Ön is cégünk sikertörténetében, és segítse
munkánkat a(z) Budapest-ban/-ben működő
üzletünkben (SHOPMARK) a következő pozícióban:

eladó/eladónő

20 óra/hét munkaidőben

Feladatok:

  • Szakszerű tanácsadás és termékeink aktív
  • értékesítése
  • Ügyfélszolgálati tevékenység ellátása
  • Pénztár kezelése és az áruforgalom
  • elősegítése
  • Leltárok és akciók lebonyolítása
  • Rendezett és tetszetős eladótér biztosítása

Elvárások:

  • Divat vagy ékszer részlegen szerzett eladói tapasztalattal rendelkezik
  • Szívesen végez tanácsadói tevékenységet és örömmel vesz részt változatos
  • termékpalettánk eladásában
  • Érdeklődik a divatirányzatok és a kiegészítők iránt, megjelenése ápolt és divatos
  • Időben rugalmas a szokásos nyitvatartási időn belül
  • Szívesen végez csapatmunkát

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Munkavégzés helye:

Budapest, 1191 Üllöi út 201.

Bijou Brigitte – ez a név már több mint 50 éve egyet jelent a divatékszerek és kiegészítők iránt érzett szenvedéllyel. Több mint 20 országban működő mintegy 1100 üzletünkkel piacvezetők vagyunk Európában. A lapos hierarchiának és a rövid utat bejáró döntéshozatalnak köszönhetően munkatársainknak lehetőségük van saját ötleteik és kreatív megoldásaik kibontakoztatására. Mindennapi tevékenységünk során vásárlóink is részesülhetnek abban az örömteli érzésben, amit mi tanúsítunk a termékeink iránt.

Szeretne jelentkezni erre az érdekes és felelősségteljes feladatra, és velünk együtt fejlődni? Ha igen, jelentkezzen most! Kérjük, adja meg a(z) azonosító számot, valamint azt a legkorábbi időpontot, amikor kezdeni tudna nálunk.

Bijou Brigitte
Shopmark - Europark Kispest
Üllöi út 201