Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A CCC Európa egyik vezető cipőértékesítő vállalata. 16 országában jelen lévő üzlethálózatunk közel 800 márkaboltból áll, munkatársaink száma megközelíti a 12 000 főt. 2012-ben kezdtük meg magyarországi tevékenységünket, jelenleg 70 üzletünk van országszerte. 2017-ben veled szeretnénk folytatni fejlődésünket!

Budapesti üzletünkbe keresünk munkatársakat részmunkaidőben a következő pozícióba:

ELADÓ

Munkavégzés helye: Csepel Pláza

Leendő munkatársunk felelőssége:

  • A vásárlók szakmai szempontoknak, szabványoknak megfelelő kiszolgálása, az értékesítések számának növelése a vevői elégedettség elérésével
  • Az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétel akár mindennapos gyakorisággal
  • Az áruk kihelyezése és feltöltése az üzletekben
  • A termékszabványok ismerete és azok alkalmazása
  • A CCC üzletlánc arculatának gondozása
  • Aktív részvétel egy integrált és hatékony csapat létrehozásában

Elvárásaink a leendő munkatársunktól:

  • Eladói és ügyfélkezelési tapasztalat
  • Felelősségtudat, lelkiismeretes és becsületes munkavégzés
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Pozitív személyiség
  • Motiváltság és a feladat iránti elkötelezettség
  • Nagyfokú rugalmasság (váltott műszak és hétvégi munkavégzés)
  • Az aktuális divattrendek iránti érdeklődés

Amit ajánlunk:

  • Biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél
  • Szakmai fejlődési és gyors előrelépési lehetőség
  • Barátságos légkör

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI.kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérlek, küldd el önéletrajzod a „Csepel Pláza eladói munkavégzés” jelige megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: CCC Hungary Shoes Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Eladó (Csepel Pláza)
  • Rövid pozíció név: Eladó
  • Hirdető cég: CCC Hungary Shoes Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: A vásárlók szakmai szempontoknak, szabványoknak megfelelő kiszolgálása, az értékesítések számának növelése a vevői elégedettség elérésével Az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétel akár mindennapos gyakorisággal Az áruk kihelyezése és feltöltése az üzletekben A termékszabványok ismerete és azok alkalmazása A CCC üzletlánc arculatának gondozása Aktív részvétel egy integrált és hatékony csapat létrehozásában
  • Elvárások: Eladói és ügyfélkezelési tapasztalat Felelősségtudat, lelkiismeretes és becsületes munkavégzés Kiváló kapcsolatteremtő képesség Pozitív személyiség Motiváltság és a feladat iránti elkötelezettség Nagyfokú rugalmasság (váltott műszak és hétvégi munkavégzés) Az aktuális divattrendek iránti érdeklődés
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő 6 óra, Részmunkaidő 4 óra
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-10