Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A CALZEDONIA OUTLET
keres
Teljes munkaidős

ELADÓT

    A PREMIER OUTLETBE

Napi feladatok:

  • az üzlet életéhez kapcsolodó feladatok elvégzése
  • üzlet folyamatos töltése, termékek kihelyezése
  • vevők teljes körű kiszolgálása
  • az üzletkép és kirakatok kialakítása a visual merchandise szabályok és kereskedelmi szempontok alapján
  • adminisztratív feladatok (nyitással és zárással kapcsolatos teendők)
  • kassza kezelése

  • ha szereted a pörgős munkát
  • ha szeretsz csapatban dolgozni
  • ha energikus és pozitív szemlélettel állsz a dolgokhoz
  • ha a hétvégi munkavégzés sem okoz gondot

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hétvégi pótlékok
  • kedvezményes kártya cégünk márkáihoz
  • munkaruha
  • heti öt munkanap
  • fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Kirakatrendező
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2051 Biatorbágy, Budaörsi út 4.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, fényképpel ellátott pályázati anyagodat juttasd el hozzánk az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Calzedonia Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Eladó
  • Hirdető cég: Calzedonia Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Biatorbágy
  • Feladatok: az üzlet életéhez kapcsolodó feladatok elvégzése üzlet folyamatos töltése, termékek kihelyezése vevők teljes körű kiszolgálása az üzletkép és kirakatok kialakítása a visual merchandise szabályok és kereskedelmi szempontok alapján adminisztratív feladatok (nyitással és zárással kapcsolatos teendők) kassza kezelése
  • Elvárások: ha szereted a pörgős munkát ha szeretsz csapatban dolgozni ha energikus és pozitív szemlélettel állsz a dolgokhoz ha a hétvégi munkavégzés sem okoz gondot
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.08.14