Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Eladó

Hirdetés szövege:

    A Deichmann Cipőkereskedelmi Kft.

    eladókat

    keres Budapest - Csepel Pláza munkavégzéssel.
    Amit kínálunk:
    • alapos és átfogó képzés,
    • biztos munkahely egy nemzetközi cégnél,
    • munkaidő heti 20-25 óra.
    Feladatkör:
    • vevőkiszolgálás a cég előírásainak megfelelően,
    • az áruprezentáció állandó rendben tartása,
    • dekoráció készítése,
    • áruátvétel végrehajtása,
    • raktári feladatok ellátása.
    Az ideális jelölt:
    • a kiskereskedelemben tapasztalatot szerzett,
    • vevőorientált,
    • terhelhető, rugalmas.
    Belépési dátum: azonnal
    Szakmai tapasztalat: Több éves szakmai tapasztalat
    Munkaidő: 20-25 óra / hét
    Munkavégzés helye: 1211 Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 154-170.
    Kapcsolattartó személy: Németh Klaudia

    Jelentkezését várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 154-170.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Eladó (Budapest - Csepel Pláza)
  • Hirdető cég: Deichmann Cipőkereskedelmi Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: A Deichmann Cipőkereskedelmi Kft. eladókat keres Budapest - Csepel Pláza munkavégzéssel.Amit kínálunk: alapos és átfogó képzés, biztos munkahely egy nemzetközi cégnél, munkaidő heti 20-25 óra.Feladatkör: vevőkiszolgálás a cég előírásainak megfelelően, az áruprezentáció állandó rendben tartása, dekoráció készítése, áruátvétel végrehajtása, raktári feladatok ellátása.Az ideális jelölt: a kiskereskedelemben tapasztalatot szerzett, vevőorientált, terhelhető, rugalmas.Belépési dátum: azonnalSzakmai tapasztalat: Több éves szakmai tapasztalatMunkaidő: 20-25 óra / hétMunkavégzés helye: 1211 Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 154-170.Kapcsolattartó személy: Németh KlaudiaJelentkezését várjuk.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő 4 óra
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.04.12