Cégünk Magyarország egyik vezető borkereskedése, számos hazai és külföldi borászat képviselője.

Folyamatos növekedésünk biztosítása és az újabb üzletnyitások miatt borszaküzletünkbe a borkultúra iránt fogékony

eladókat

keresünk.

Feladatok:

  • üzlet nyitása/zárása
  • vásárlók kiszolgálása
  • heti rendelések elkészítése és leadása
  • új évjáratok, új termékek megkóstoltatása
  • borok fogyási adatainak kiértékelése
  • Készletkarbantartás, polcrendezés
  • pénztár kezelése, adminisztráció
  • akciók, promóciók levezénylése
  • rendezvényeken, borbemutatókon, borvacsorákon cégünk képviselete (partnerek meghívása, vendégül látása)
  • leltárak elkészítése

Elvárások:

  • pontos, precíz munkavégzés, dinamizmus, nagy munkabírás, rugalmasság
  • udvarias kiszolgálás, vevőközpontúság
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • legalább középfokú végzettség
  • fogékonyság a borkultúra iránt

Előny:

  • hazai és külföldi minőségi borok ismerete
  • idegen nyelvek ismerete
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér + célprémium
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • előrelépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület és VII. kerület

Amennyiben képesnek érzi magát ezen – nem kis kihívást jelentő – munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fénykép, motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz) a „Jelentkezem” gombon keresztül, a tárgy mezőbe „Borszaküzlet eladó”-ként megjelölve.