Reményi Csomagolástechnika Kft (REMÉNYI CSOMAGOLÁSTECHNIKA KFT.)

Eladó-boltvezető helyettes

Hirdetés szövege:

    a Reményi Csomagolástechnika Kft

    amely 27 éve működő, kizárólagosan magyar tulajdonú családi vállalkozás

    budapesti, Mátyás téri szaküzletébe

    Eladót / Boltvezető-helyettest

    keres

    Főbb feladatok:

    - vásárlók segítőkész és udvarias kiszolgálása,

    - termékek megismertetése a vásárlókkal,

    - pénztárosi és pénzkezelési feladatok ellátása

    - adminisztráció,

    - árukészlet kezelése, feltöltése, mozgatása.

    Munkakör betöltésének feltételei:

    - középfokú végzettség,

    - felhasználói szintű számítógépes ismeret,

    - kiegyensúlyozott, türelmes, vevőspecifikus gondolkodásmód

    - pontos munkavégzés.

    Előnyt jelent:

    - SAP ismerete, vagy hasonló programban való jártasság,

    - hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

    Amit kínálunk:

    - versenyképes jövedelem

    - éves prémium

    - 3 hónapos próbaidő után béren kívüli juttatás (cafeteria)

    - utazási támogatás (MÁV és Volán bérletek 86%-ának térítése a jogszabályban meghatározottak szerint),

    - hosszú távú, biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél,

    - hétfőtől péntekig, 8.00- 16.30 közötti nyitva tartás.

    Munkavégzés helye:

    1084 Budapest, Mátyás tér 9.

    - fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Egyéb juttatások:

cafeteria