Ékszerüzleti eladó

JUTA Óra Ékszer Kft.

7622 Pécs, Bajcsy-Zsilinszky utca 9.

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!
A Juta Óra Ékszer egy 30 éve működő családi vállalkozás, amelynek jelenleg 5 üzlete van Magyarországon (Budapest: Allee, Budapest Árkád,Győr Árkád, Pécs Árkád, Szentendre). Márkás órákat (mint  Bering, Calvin Klein, Zeppelin, Tommy Hilfiger stb.) ékszereket (pl. Pandora, Thomas Sabo stb.) és arany ékszereket értékesítő kiskereskedelmi hálózat. Cégünk megbízhatóságát jelzi a negyed százados jubileumunk, illetve az óra- és ékszer kereskedelemben betöltött meghatározó szerepünk.

Főbb feladatok, munkák:

- Áru értékesítése, és kapcsolódó termékek ajánlása
- Értékesítéshez tartozó feladatok elvégzése
- Vevők kiszolgálása, megtartása, törzsvásárlói kör kiépítése
- Vevőreklamációk kezelése
- Vevői igények felmérése és továbbítása a tulajdonosi kör felé
- Üzlet rendben és tisztán tartása
- Rendelések összeírása, nyomon követése
- Pénztárgép kezelés
- Számítógép kezelése
- Az üzlet napi működéséhez tartozó adminisztrációs tevékenység elvégzése
- Áru átvétel és kihelyezés
- Termék információinak ismertetése vevőknek

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Érettségi bizonyítvány
- Vevő orientált gondolkodás, csapat szellem
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Rend és tisztaság szeretete
- Pontos, precíz munkavégzés
- Csapatban való munkavégzés szeretete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Kereskedelmi tapasztalat
- Ékszerbecsüs végzettség
- Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

- Amit tudsz, annak nagyon örülünk, amit pedig nem tudsz a szakmáról, azt megtanítjuk neked
- Kellemes munkakörnyezetben dolgozhatsz
- Versenyképes fizetést kínálunk a számodra
- Családbarát légkör és beosztás
- Jó csapat, stabil kollégák

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Jelentkezéseket várjuk itt, vagy a megadott e-mail címen