• A Pandora Ékszer Magyarország Kft. munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:
  • Ékszertanácsadó / Értékesítő

      A PANDORA VILÁGÁRÓL

      A PANDORA méltán híres kézzel megmunkált és modern ékszereiről. Az elérhető ár azonban számunkra nem jelent kompromisszumot - kizárólag magas minőségű alapanyagokból tervezzük, és készítjük ékszereinket. Stílusos és nőies darabjai az élet felejthetetlen pillanatait és emberi értékeit örökítik meg, személyiségük ünneplésére és kifejezésére inspirálva az őket viselő nőket. A PANDORA egyedülálló, részletgazdag dizájnjai, amelyek a hagyományos kézművességet modern technológiákkal ötvözik, a világ több, mint 100 országában, hat kontinensen és megközelítőleg 7 700 értékesítési ponton, köztük 2 400 márkaüzletben találhatóak meg.

    Ha szeretnél egy csapatban dolgozni velünk, az alábbi feladatokban számítunk a szakértelmedre:

    • felvilágosítás a vásárlók számára
    • tanácsadás az ékszerek kiválasztásához
    • értékesítési tevékenység
    • adminisztratív feladatok
    • napi üzletmenet biztosítása az üzletvezető iránymutatása alapján

    Neked ajánljuk a munkát, ha az alábbi tulajdonságokkal rendelkezel:

    • társalgási szintű angol nyelvismeret
    • fejlett kapcsolatteremtő és meggyőző készség
    • vevőorientált szemlélet
    • nyitottság, tanulási hajlandóság, megbízhatóság, pontosság, felelősségtudat, terhelhetőség
    • pozitív, kedves, mosolygós természet
    • hosszú távú biztos munkában gondolkozol
    • teljesítményeddel arányos jövedelmet szeretnél

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • 1-3 éves eladói munkakörben eltöltött tapasztalat
    • középfokú szakképesítés: ékszerbecsüs, becsüs, kereskedő, boltvezető végzettség
    • kiváló stílusérzék

    Cserébe, lehetőség lesz:

    • ösztönző versenyeken rész venni nyereményekért, utazásért, extra jutalékért
    • versenyképes fizetést szerezni
    • nemzetközi hátterű cégnél dolgozni
    • hosszú távú munkaviszonyt kialakítani
    • szakmai trainingeken és csapatépítőkön rész venni
    • BKK bérlet/utazástámogatásban és Erzsébet-utalványban részesülni
    • éves egészségügyi biztosításban részesülni
    • fiatalos és lelkes, dinamikus csapat tagja lenni

    Munkavégzés helye:

    • Budapesti üzleteinkben

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Kereskedő, Eladó
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1052 Budapest

    Ha magadra ismertél, az alábbi elérhetőségen tudsz jelentkezni, mert RÁD van szükségünk!