A BÁV Zrt. tatabányai zálogfiókjába

Ékszerbecsüs

munkatársat keres!

Szereted és ismered az ékszereket, és emellett szívesen segítesz másoknak a pénzügyi problémáik megoldásában? Akkor Te vagy az, akit keresünk.

Jelentkezz Magyarország piacvezető záloghitel- és ékszerértékesítő cégéhez, ahol folyamatosan új kihívásokkal találkozhatsz.

Mi adjuk a biztos hátteret és…

  • a hosszú távú perspektívát;
  • a sokoldalú, kihívásokban gazdag munkakört;
  • a szakmai fejlődéshez szükséges továbbképzéseket;
  • a versenyképes jövedelmet;
  • és a béren kívüli juttatásokat: Cafeteria, bejárás támogatása;

Te hozod az elhivatottságod és…

  • a kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed;
  • az ékszerbecsüsi végzettséged;
  • a legalább 2 éves szakmai és értékesítési tapasztalatod;
  • a nyitott, problémamegoldó gondolkodásod;
  • az ügyfélközpontú, kereskedelmi szemléletmódod;
  • és a magabiztos MS Office, Libre Office felhasználói tudásod.

Az alábbi feladatokkal várunk…

  • a zálogfiók mindennapi működésének ellátása;
  • értékesítés, magas szintű, udvarias kiszolgálás;
  • a záloghitelezésre és kereskedelmi tevékenységre vonatkozó jogszabályok és belső szabályok ismerete és betartása;
  • helyettesítési feladatok ellátása.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya, Győri út 1/A

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat, fizetési igényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!