AURITA Pénzügyi Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Csatlakozzon hozzánk

Ékszerbecsüs

pozícióba!
KIK VAGYUNK?
Pécs
Az Aurum Zálogház és Ékszerüzlet 1996-ban indult Pécsett egyetlen kis üzlettel. Ma Pécsett 4 fiókunkkal, 27 munkatársunkkal egyértelmű piacvezetők vagyunk a záloghitelezés és az ékszer kiskereskedelem terén is.
Budapest
Hasonló sikereket megcélozva nyitottuk meg az első budapesti Aurumot az Erzsébet körúton 2017-ben. Működésünk eddigi 3 éve alatt sikerült felépíteni egy nagy forgalmú zálogház-ékszerboltot, ahol jelenleg már 4 szakértő munkatársunk dolgozik.
Az Aurum számokban
31 munkatárs (27 ékszer becsüs)
5 zálogház-ékszerbolt
1 webáruház
23 év sikeres, nyereséges működés
25.000 ékszer készleten az ékszerboltokban
7500 Aurum hűségkártyás vásárló
4000 db záloghitel kihelyezés havonta
0 nap késedelem a munkabérek átutalásában

Főbb feladatok, munkák:

  • záloghitelezés (értékbecslés, zálogjegy nyomtatás, kifizetés)
  • felvásárlás (értékbecslés, vételi jegy kitöltés, kifizetés)
  • ékszer értékesítés (ékszerek bemutatása az ügyfeleknek, pénztárgép, bankkártya terminál kezelése)
  • javítások felvétele
  • az üzlet működésének adminisztrációjában való részvétel
  • internetes értékesítés (ékszerek postázása)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • ékszerbecsüs végzettség
  • zálogházi vagy nemesfém felvásárlási gyakorlat
  • alapvető számítógépes ismeretek
  • kedvesen és szakszerűen tudja kezelni az ügyfeleket minden kényes esetben is
  • jogszabályok és belső eljárásrendek pontos betartása

Amit kínálunk:

  • stabil állás, hosszú távra egy 1996 óta működő vállalkozásnál
  • változatos feladatok: záloghitelezés - felvásárlás - bolti és internetes értékesítés
  • emberként és partnerként kezeljük minden kollégánkat
  • juttatási csomag elemei: alapbér + cafeteria + havi jutalék + negyedéves jutalom
  • teljes munkabérrel történő bejelentés, és mindig pontos bérfizetés
  • Br. 370.000 - 450.000 Ft közötti jövedelem (tapasztalat és eredményesség függvénye)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

250.000 Ft

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest