Aura-Hotel Kft.

Balatonfüredi exkluzív színvonalú szálloda éves állásra, azonnali kezdéssel munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Éjszakás recepciós

Főbb feladatok, munkák:

    • Vendégek fogadása, érkeztetése, informálása, utaztatása
    • Fizettetés, számlázás, kasszakezelés
    • Foglalások rögzítése, ellenőrzése,
    • E-mailek folyamatos kezelése
    • Telefonhívások kezelése
    • Adminisztrációs feladatok ellátása (night audit)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Éjszakai munkarend vállalása (12 órás munkarend)
    • Szállodai recepción szerzett tapasztalat
    • Angol nyelv magabiztos használata
    • Legalább középfokú végzettség
    • Office programok ismerete
    • Pontos, precíz, gyors munkavégzés
    • Megbízhatóság, önállóság
    • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
    • Kedves, mosolygós személyiség a műszak utolsó órájában is
    • Határozott fellépés, vendég centrikus, udvarias magatartás
    • Rugalmasság és nyitottság az újdonságra
    • Ápolt és igényes megjelenés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Német nyelv ismerete
    • Hostware szállodai szoftver ismerete

Amit kínálunk:

    • Fiatalos munkakörnyezet
    • Folyamatos fejlődési lehetőség
    • Hosszútávú bejelentett munkalehetőség
    • Kiszámítható, előre egyeztetett munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodai recepciós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Balatonfüred

Ha szereted a szakmádat, a vendégeket és a kihívással járó feladatokat és szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni, akkor várjuk jelentkezésedet!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.