Éjszakai Takarító (Budapest)

Főbb feladatok, munkák:

    A közel 40 éve működő, magyar tulajdonú

    Opus cégcsoport - szolgáltatási területeire

    munkatársakat keres

    Budapestre

    éjszakai takarítói

    pozíció betöltésére.

    Feladatok:

    • BP. VI. kerületében lévő iskolai környezet, egyik felsőoktatási intézmény takarítása
    • Női és férfi kollégákat egyaránt várunk, nyugdíjasok jelentkezését is várjuk

    • Munkaidő:

    • 21.30-05.30-ig heti 5 nap,

      szabadnapok: péntek-szombat VAGY vasárnap-hétfő

      Munkakezdés: aug.15., de a jelentkezési időszak már elkezdődött.

    • A munkavégzéshez pólót biztosítunk. A feladatok tantermekben:szemétürités, bútorok por és foltmentesitése,sepregetés,esetenként porszívózás, padló felmosása,mellékhelyiségek

      fertőtlenítő takarítása, lépcsőházak felmosása, porszívózás, felmosas, szemétürítés.

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését önéletrajz küldésével vagy a 06-30-676-19-75 telefonszámon.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Igényes, precíz munkavégzés
  • min. 1-2 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1061 Budapest, Liszt Ferenc tér 4.

Fényképes önéletrajz küldésével vagy az alábbi telefonszámon: 06-30-676-19-75