Continental Hotel Budapest****

Prestige Hotel Budapest****
Budapesti szállodalánc Front Office csapata keresi új kollégáját.

Szereted kézben tartani a dolgokat és mersz felelős döntéseket hozni önállóan? Akkor köztünk a helyed!

Legyél Te a Szenzációs Recepciós!

A Continental és a Prestige Hotel

Éjszakai szállodai recepcióst

keres

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, érkeztetése
  • Tájékoztatás, ügyintézés
  • Kijelentkezések rögzítése, számlák kiállítása
  • Adminisztratív feladatok, pénzkezelés
  • Taxi és egyéb kényelmi szolgáltatások megrendelése
  • Segítségnyújtás programok szervezésében
  • A biztonsági előírások es protokollok ismerete

Elvárások:

  • Nem ezt tanultad vagy más területről jönnél? Rendben!
  • Legyél kedves, mosolygós, hiszen tudod, ez minden bajból kihúz.
  • Beszélj legalább középfokon angolul es legyél mindig pozitív! Ne félj a problémákat megoldani.
  • Ha emellett meg pontos es precíz vagy és szereted az ápolt kulturált embereket, környezetet magad körül, akkor Te a mi emberünk vagy!

Előny:

  • Örülünk, ha már van hasonló tapasztalatod vagy esetleg már dolgoztál szállodai recepción.
  • Ha az angol mellett más nyelven is beszélsz
  • Ha már felhasználói szinten kezeled a számítógépet jó eséllyel csatlakozhatsz hozzánk.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Ingyenes étkezés
  • Összetartó, támogató csapat
  • Belvárosi, jól megközelíthető munkahely
  • Tréningek, szakmai fejlődés
  • Azonnali munkakezdés

Munkaidő:

  • 8 órás munkarend havi szinten

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodai recepciós

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

1074 Budapest Dohány utca 42-44., 1051 Budapest Vigyázó Ferenc utca 5.