Danubius Zrt.
  • Igazán emblematikus helyen szeretnél dolgozni? Csatlakozz hozzánk a főváros szimbólumának számító Budai Vár történelmi környezetében, a Hilton Budapest csapatához!

  • Éjszakai recepciós

    Főbb feladatok, munkák:

      • Az éjszakás kasszás / recepciós / Concierge feladatok ellátása.
      • Napi forgalmi adatok és bevétel egyeztetése.
      • Éjszakai riportálás
      • Az adott terület naprakész adminisztrációjának elkészítése.
      • A szálloda egyéb részlegeivel folyamatos kpcsolattartás
      • Vendégpanaszok kezelése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Az angol nyelv magabiztos használata
      • Rugalmasság és nyitottság az újdonságokra
      • Jó kommunikációs készség
      • Vendégorientáltság

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • MS Office ismerete
      • További nyelvek ismererete
      • Hasonló területen szerzett szállodai tapasztalat
      • Opera szállodai szoftverben való jártasság

    Amit kínálunk:

      • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
      • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
      • Az öngondoskodás segítését cafeteria rendszer formájában.
      • Ingyenes főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
      • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
      • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

    Állás, munka területe(i):

    • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
    • Szállodai recepciós
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1014 Budapest, Hess András tér 1-3.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a “Jelentkezem” gomb megnyomásával.