Éjszakai raktáros

Láng Kft.

1211 Budapest, Szikratávíró u. hrsz. 210012/11.

Gépjármű alkatrész forgalmazásával foglalkozó, a nemzetközi LKQ csoport tagja, a Láng Kereskedelmi Kft., csepeli központi raktárába keres

éjszakai raktáros

munkatársat, aki szereti a pörgős feladatokat és szívesen dolgozna egy nagyszerű csapatban!

Főbb feladatok:

  • Külső raktárakból érkező vevői megrendelések (B2B) kiszállítási útvonalakra történő csomagolása,
  • A zárási időpontok betartása, a rendelések határidőre történő előkészítése, a járatok időben történő indulásának biztosítása,
  • Folyamatos PDA használat a teljesítmény elvárásoknak megfelelően,
  • Raktári árukészlet leltározása,
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása.

Elvárások:

  • Nagyfokú munkabírás,
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés,
  • Csapatmunka.

Előnyt jelent:

  • Raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • CAFETERIA
  • munkaruházat
  • gépkocsiparkoló
  • vidéki kollégák számára bejárási támogatás
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • hétköznapi munkavégzés
  • dolgozói kedvezmény
  • azonnali munkakezdés lehetősége
  • lehetőség túlóra vállalására.
  • NETTÓ kereseti lehetőség 338.000.-Forint + túlóra lehetőség

Munkarendünk:

Éjszakai műszak: Hétfőtől péntekig (21:00 – 5:30)

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el fényképes önéletrajzod a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük az email tárgyában megjelölni: „ÉJSZAKAI RAKTÁROS”

Pályázóknak szóló adatkezelési tájékoztatónk a weboldalunkon tekinthető meg.

Láng Kft.