Éjszakai raktáros diákmunka (WHC021105)

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Budapest, Csepel

Partnerünk nemcsak Európa vezető vállalata, hanem a világ harmadik legnagyobb forgalmazója is a munkahelyi termékek és szolgáltatások terén.Partnerünk története 1926-ig nyúlik vissza. A cég folyamatosan alkalmazkodik a munkahelyek fejlődéséhez. Az ügyfelek tapasztalatának, az elismert beszállítókkal való szoros partnerségnek és a hatékony logisztikának köszönhetően válaszol a legújabb piaci kihívásokra.25 országban működik Európában és Ázsiában, és a disztribúciós partnerek hálózatán keresztül 17 másik piacot fed le 4 kontinensen.

Feladatok:

    • Teherautók kirakodása és berakodása, az áru mozgatása/kezelése
    • Teherautók érkezésének és indulásának nyilvántartása és jelentése
    • Hiányzó, sérült és felesleges áruk nyilvántartása és jelentése
    • A beszállított áruk ellenőrzése és osztályozása
    • Szállítólevelek osztályozása a kiszállítási útvonalak alapján
    • Az ügyféltől kapott visszáru átvételének ellenőrzése
    • Diszpécserekkel és sofőrökkel való kapcsolattartás

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
    • Éjszakai munkavégzés: 23.00-07.30
    • Betöltött 18. életév
    • Megbízható, önálló munkavégzés

Egyéb információ

Diákmunka lehetőség!

Amit kínálunk

    • Bruttó 1700 Ft-os órabér (25 év alatt nettó)
    • Hosszútávú diákmunka lehetőség
    • Éjszakai pótlék: 15%
    • Barátságos környezet

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás