ÉJSZAKAI RAKODÓ/ SZORTÍROZÓ

Feladatok:

    A szortírozó-üzembe beérkező csomagok pakolása, irányítása futószalag mellett

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Büntetlen előélet
  • Jó fizikai állóképesség
  • Terhelhetőség
  • Pontosság
  • Megbízhatóság
  • Csoportos tájékoztatón és üzemlátogatáson való részvétel

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés, határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • Teljes munkaidős, bejelentett állás
  • Kezdőként átlag nettó 200-220.000 Ft-os fizetés (alapbér, prémium)
  • Béren kívüli juttatás már a belépéstől kezdve
  • 13. havi fizetés
  • Munkába járáshoz ingyenes céges busz vagy költségtérítés
    Buszjáratok jelenleg az alábbi településekről: Budapest, Kunadacs, Kunszentmiklós, Bugyi, Felsőbabád, Nyáregyháza, Kakucs, Inárcs, Hernád, Ócsa, Tápiószecső, Mende, Sülysáp, Gyömrő, Alsónémedi, Táborfalva, Örkény, Hernád, Dabas, Bénye, Gomba, Káva, Úri, Pánd, Pilis, Monor, Monorierdő, Vasad, Kiskunlacháza (további településekről a jelentkezéskor nyújtunk tájékoztatást)
  • Autóval könnyen megközelíthető az 5-ös útról
  • Piacvezető, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő munkahely
  • Rendszeres céges rendezvények

Munkaidő:

  • munkanapokon 16:30-01:30 (állandó éjszakás munkarend, 1 óra szünettel)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2351 Alsónémedi, GLS Európa utca 2.

Várjuk jelentkezését a 06-30-367-4248-as telefonszámon vagy a "jelentkezem" gombra kattintva.