PG Hungary Kft.

EHS vezető

Főbb feladatok:

  • gyártó vállalat napi szintű munkavédelmi és környezetvédelmi szaktevékenységeinek végzése
  • a vállalat környezetvédelmi valamint munkahelyi egészségvédelmi és biztonsági irányítási rendszereinek (ISO 14001 és ISO 45001) működtetése, fenntartása és folyamatos fejlesztése
  • az irányítási rendszerekkel kapcsolatos auditok szervezése, azokon aktív részvétel
  • az EHS szakterülettel kapcsolatos jogszabályi és belső konszern szintű előírások betartása és a betartás biztosítása/ellenőrzése
  • kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal, szükséges engedélyek megszerzése, megújítása, dokumentációk biztosítása
  • kötelező hatósági valamint belső adatszolgáltatások, jelentések elkészítése, határidőre történő benyújtása
  • tűzvédelmi és ADR tanácsadók munkájának koordinálása, feladatok helyi szervezése
  • emelőgép ügyintézői feladatok koordinálása
  • Vállalati vészhelyzeti irányító csoport működtetése
  • munkabalesetek és egyéb vészhelyzetek kivizsgálása, jelentése, javító intézkedések meghozatala
  • EHS területét érintő tréningek, oktatások szervezése, lebonyolítása
  • munkahelyi kockázatértékelések elvégzése, felülvizsgálata
  • gépek, berendezések munkavédelmi szempontú vizsgálata/felülvizsgálata, üzembe helyezések koordinálása
  • kockázatcsökkentő és egyéb javító intézkedések kezdeményezése
  • hulladék- és vízgazdálkodási feladatok irányítása, hulladék kiszállítások szervezése
  • környezetvédelmi és munkavédelmi laboratóriumi mérések elvégeztetése
  • esetleges EHS jellegű beruházások koordinálása
  • EHS szemlék, ellenőrzések szervezése, lefolytatása

Elvárások:

  • munkavédelmi és / vagy környezetvédelmi mérnöki/technikusi végzettség
  • (szükséges a környezetvédelmi és a munkavédelmi végzettség is, de minimum az egyik felsőfokú végzettség)
  • hazai EHS szabályozórendszer részletes, naprakész ismerete
  • az egészség-, munka,- és környezet védelmére vonatkozó szabványok (ISO 14001, ISO 45001) ismerete
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • minimum 2-3 éves EHS területen, gyártó környezetben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • közép-vagy felsőfokú tűzvédelmi végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Mosonmagyaróvár

Jelentkezési határidő:

2020. 03. 27.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

angol és magyar nyelvű önéletrajz valamint motivációs levél beküldésével jelentkezési határidő:
2020.március 27.

9200 Mosonmagyaróvár, Úttörő u. 43.