EHS tanácsadó

    Nemzetközi tanácsadó cég EHS szakértői csapatába keresünk Téged, ha eddig környezetvédelemmel vagy munkavédelemmel foglalkoztál, affinitást érzel a jogszabályokhoz és munkatársként szeretnél részt venni a denxpert legal forradalmian izgalmas szolgáltatásában.

Feladatok

    A denkstatt EHS jogszabályi megfelelőség nyomon követésére fejlesztett denxpert legal szoftverrel támogatott felhő alapú szolgáltatás fenntartásában és fejlesztésében történő részvétel.
    • Jogszabályok nyomonkövetése, jogszabályi adatbázis frissítése
    • Szolgáltatás bevezetése és képviselete, aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel
    • Értékesítési folyamat támogatása
    Jogszabályi auditok végzése magyar és angol nyelven
    Tervezési, engedélyezési feladatokban történő közreműködés

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (pl. környezetmérnöki, környezettudomány, stb.)
  • A meghirdetett feladatkörhöz kapcsolódó 1-3 éves tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség (tudj és merj is kommunikálni)
  • Szakmai kommunikációra alkalmas angol nyelvtudás
  • Affinitás szoftverekhez, jogszabályokhoz
  • EHS Jogszabályok ismerete
  • Önállóság

Előny

  • Tanácsadóként szerzett tapasztalat
  • Auditori tapasztalat
  • Környezetvédelmi szakértői tapasztalat: (előzetes vizsgálat, IPPC)

Juttatás

  • Versenyképes bér
  • Béren kívüli egyéb juttatások
  • Jó csapat, fiatalos légkör, családias (emberközeli) külső és belső környezet
  • Izgalmas, változatos ipari technológiák megismerése
  • Nemzetközi projektekben történő részvétel
  • Lehetőség önálló munkavégzésre és egyéni fejlődésre

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Környezetmérnök
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Hulladékgazdálkodás
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1037 Seregély utca 6.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.