BECK AND PARTNERS Kft.
Ha új kihívásokat keres, most lehetősége van váltani!
Egy zöldmezős beruházásba még az elején becsatlakozhat, részt vehet a folyamatok kialakításában.

Partnerünk Dél -Korea 5. legnagyobb vállalatcsoportja 24 országban van jelen. Tatabányai ipari parkban épülő gyáregysége autóipari beszállító cégként, az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni.

EHS SPECIALISTA

pozícióba keresik új kollégájukat.

Rugalmas vezetőséggel tud együtt dolgozni, akik munkáját megbecsülik, hosszútávon számítanak Önre, s fejlődésére is figyelmet fordítanak.

EHS Specialista

Főbb feladatok, munkák:

  • Részvétel az EHS folyamatok kialakításában,
  • EHS tudatosság és kultúra kialakítása,
  • Bejárások szervezése és végrehajtása,
  • Részvétel az eltérések, észrevételek és balesetek kivizsgálásában,
  • Oktatások szervezése, megtartása,
  • Mérések és felülvizsgálatok koordinálása,
  • Gépek felülvizsgálata, üzembe helyezése,
  • Kockázatértékelés elkészítése, veszélyek azonosítása,
  • Adatok összegyűjtése, nyilvántartások naprakész vezetése,
  • Vegyi anyag management támogatása,
  • Hulladékkezelés koordinálása,
  • Bevallások elkészítése,
  • Tűzvédelmi folyamatok támogatása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség VAGY folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok,
  • Munkavédelmi szakképesítés,
  • 3-5 éves tapasztalat multinacionális műszaki termékeket gyártó vállalatnál EHS területen,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, tapasztalathoz mért bérezés,
  • Cafetéria,
  • Bejárási támogatás,
  • Mobiltelefon (magánhasználatra is), Laptop,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Továbbképzések,
  • Családias hangulat,
  • Induló beruházás, így a rendszerek kialakításakor a cég számít a véleményedre, tapasztalatodra,
  • Változatos feladatok,
  • Tőkeerős cég.
  • Modern irodai környezet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Környezetmérnök végzettség,
  • Vegyi anyagos környezetben szerzett tapasztalat,
  • Munkavédelmi felsőfokú képesítés,
  • Tűzvédelmi előadó végzettség és egyéb kapcsolódó végzettségek megléte,
  • EHS irányítási rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Környezetmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Komárom- Esztergom megye, Tatabányai Ipari park (Környe).
  • Munkaidő:Hétfőtől- péntekig napi 8 óra, 08.00- 16.30 óra.
  • Zöldmezős beruházás.
  • Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZEM gombra kattintva!