A Teva globális gyógyszerészeti vezető és a világ legnagyobb generikus gyógyszergyártója, elkötelezett az egészség javítása és a minőségi egészségügyi megoldások világszerte történő elérhetőségének növelése mellett. A vállalat sikereinek középpontjában munkatársaink állnak, akik több mint 80 országban teszik elérhetővé a világ legnagyobb gyógyszerkészletét 200 millió ember számára napról napra.
Egyedülállóan változatos termékportfóliót és megoldásokat kínálunk a betegek számára, és ígéretes utánpótlást építettünk a legfontosabb terápiás területeink köré. Folyamatosan dolgozunk betegközpontú megoldások fejlesztésén, és jelentősen bővítjük mind a generikus, mind pedig a speciális gyógyszerészeti üzletágunkat a kutatás-fejlesztésbe, marketingbe, üzleti fejlesztés és innovációba való befektetésnek köszönhetően. Így javítjuk az egészséget és lehetővé tesszük az emberek számára, hogy jobb, egészségesebb életet éljenek. Csatlakozzon hozzánk a növekedés útján!

TEVA Gyógyszergyár Zrt. Sajóbábonyi telephely

Alapanyaggyártó Igazgatóság, EHS szervezete

EHS munkatársat

keres

Feladatai:

  • A sajóbábonyi telephely munkavédelmi feladatainak szakmai koordinálása, ellenőrzése
  • Foglalkozás egészségügyi külső szolgáltató szakmai kontrollja, ipari egészségvédelem (IH monitoring, BEM vizsgálatok), kémiai és biológiai kockázatértékelések kontrollja
  • Az aktuális jogszabályoknak és Teva irányelveknek megfelelő munkabiztonsági eljárások naprakészen tartása, valamint betartatása
  • A munkabiztonsági jogszabályi változások nyomon követése, a munkabiztonsági jogszabályi megfelelés folyamatos ellenőrzése globális rendszer (ENHESA) alkalmazásával
  • Munkakörülmények munkabiztonsági követelményeknek való megfelelőség szempontjából történő rendszeres auditálása
  • Munkabalesetek, EHS események kivizsgálása, riportálása, intézkedések kidolgozása, kockázatok értékelése
  • Beruházások, műszaki változtatások, újraindítások munkabiztonsági megfelelőségének biztosítása
  • Alvállalkozói tevékenységek munkabiztonsági szabályozása, ellenőrzése, munkaengedélyek kiadása és kontrollja
  • Szakmai partnerekkel, szervezetekkel, globális EHS egységgel, valamint hatóságokkal való kapcsolattartás
  • Üzembe helyezés/előzetes vizsgálat
  • Kockázatértékelések készítése, aktualizálása
  • EHS oktatások előkészítése, megtartása
  • Egyéni védőeszköz juttatási rend naprakészen tartása
  • Munkabiztonsági és környezetvédelmi adatszolgáltatások, hatósági jelentések, riportok előkészítése és összeállítása, angol nyelven is.

Elvárásaink:

  • Vegyész, vegyészmérnök vagy gépészmérnök végzettség
  • Középfokú munkavédelmi képesítés
  • EHS területen szerzett 1 éves gyógyszeripari/vegyipari tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű informatikai ismeret
  • Kiváló kommunikációs és szervező képesség
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú munkavédelmi képesítés
  • EHS területen szerzett több mint 1 éves ipari tapasztalat
  • EHS további területeit érintő szakmai tapasztalat, végzettség (környezetvédelem, tűzvédelem, iparbiztonság)

A Teva foglalkoztatásbeli esélyegyenlőségi kötelezettségvállalása

    A Teva Gyógyszergyár Zrt. elkötelezett az esélyegyenlőség iránt. A Teva globális politikájának megfelelően egyenlő foglalkoztatási lehetőségeket biztosít életkor, faj, szín, vallás, nem, fogyatékosság, terhesség, egészségügyi állapot, szexuális irányultság, nemi identitás vagy kifejezés, származás, nemzeti vagy etnikai hovatartozás vagy bármely más jogilag elismert jogszabályok által védett jogállásra való tekintet nélkül.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Sajóbábony

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.