Wescast Hungary Zrt.

Az Oroszlányi Wescast Autóipari Zrt., 110 éves múlttal rendelkező vállalat. Egyedülálló technológia megoldásaink globális szinten biztosítják versenyelőnyünket. Oroszlányi öntödei üzemünkben évi 100 000 tonna vasat olvasztunk meg, amelyet öntés és kikészítés után megmunkáló üzemünkben munkálunk meg. Elsősorban az európai autógyárak és közvetlen beszállítóik részére értékesítünk. A cégcsoportunk a világ egyik legjelentősebb beszállítója a személyautókhoz és a kisteherautókhoz készített öntött kipufogócsonkok és turbinaházak területén.

EHS mérnök

munkakörben felvételt hirdet

Főbb feladatok, munkák:

  • Általános és folyamatos munka – és balesetvédelmi kontroll a gyár egész területén
  • Környezet- munka-és egészségvédelmi rendszer dokumentációjának kezelése
  • Kapcsolatot tart a magyar hatóságokkal, valamint a vállalatcsoport EHS vezetőjével.
  • Új felvételes dolgozók munka-, tűz- és környezetvédelmi oktatása
  • Balesetek kivizsgálása
  • Riportok, jelentések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú munkavédelmi (szakmérnök vagy szakember) végzettség
  • 1- 3 év releváns tapasztalat
  • angol nyelven legalább társalgási szint

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • tűzvédelmi előadó és emelőgép ügyintéző képesítés
  • ADR tanácsadó képesítés
  • releváns környezetvédelmi képesítés

Amit kínálunk:

  • Cafeteria rendszer
  • Útiköltség térítés
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

2840 Oroszlány