Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

EHS mérnök (4-30-37618/PR)

  • Feladatok:
    • Multinacionális, világszerte ismert mezőgazdaságban tevékenykedő Ügyfelünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

      EHS MÉRNÖK

      A feladatkör fő fókuszában a cég telephelyánek munkavédelmi szempontból történő támogatása, a munkahelyi balesetek megelőzésével kapcsolatos. Ezen kívül a munkakörnyezet folyamatos fejlesztésére való törekvés és a külföldi szakmai vezetőkkel való aktív együttműködés fogja kitenni a napjaid nagy részét.

      Ha frissdiplomásként, és már egy munkavédelmi technikusi végzettséggel is rendelkezel, vagy néminemű szakmai tapasztalatra is szert tettél ezen a területen, akkor ne habozz jelentkezni!

      Munkavégzés helye: Nagyigmánd

  • Elvárások:
    • - Felsőfokú végzettség: Környezetmérnök BSc vagy Munkavédelmi szakmérnök
      - Előny: munkavédelmi technikus képzettség
      - Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás elengedhetetlen
      - Energikus, lelkes és proaktív személyiség, nyitottság a fejlődésre és a tanulásra

  • Amit a megbízónk kínál:
    • - Tréningek és fejlődési lehetőség
      - Kihívásokkal teli és izgalmas feladatok
      - Lehetőség a hosszú távú tanulásra és fejlődésre egy igazán támogató vezetői környezetben

  • Orientáció:
    • Gyártás, Termelés
    • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
    • Mérnök
    • Speciális mérnöki területek
    • Mezőgazdaság, Környezet
    • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

  • Munkavégzés helye:
  • Nagyigmánd

    Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük kattintson a "Jelentkezem" gombra.
    Amennyiben járt már nálunk interjún, kérjük vegye fel a kapcsolatot tanácsadónkkal!

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: EHS mérnök (4-30-37618/PR)
    • Rövid pozíció név: Ehs mérnök
    • Hirdető cég: Grafton Recruitment
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Komárom-Esztergom megye
    • Város: Nagyigmánd
    • Feladatok: Multinacionális, világszerte ismert mezőgazdaságban tevékenykedő Ügyfelünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:EHS MÉRNÖKA feladatkör fő fókuszában a cég telephelyánek munkavédelmi szempontból történő támogatása, a munkahelyi balesetek megelőzésével kapcsolatos. Ezen kívül a munkakörnyezet folyamatos fejlesztésére való törekvés és a külföldi szakmai vezetőkkel való aktív együttműködés fogja kitenni a napjaid nagy részét. Ha frissdiplomásként, és már egy munkavédelmi technikusi végzettséggel is rendelkezel, vagy néminemű szakmai tapasztalatra is szert tettél ezen a területen, akkor ne habozz jelentkezni! Munkavégzés helye: Nagyigmánd
    • Elvárások: - Felsőfokú végzettség: Környezetmérnök BSc vagy Munkavédelmi szakmérnök - Előny: munkavédelmi technikus képzettség - Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás elengedhetetlen - Energikus, lelkes és proaktív személyiség, nyitottság a fejlődésre és a tanulásra
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2017-12-01
    Állás, munka még: Grafton Recruitment>