EHS Menedzser

Székesfehérvár

A pozíció fő kihívása, a világ legnagyobb könnyűfém keréktárcsa gyárának folyamatos átalakulása és termelési kapacitás növelése mellett, összetett csapatmunka keretében kialakítani és fenntartani a balesetmentes, egészséges és környezetbarát munkahelyeket.

Ebben a pozícióban közvetlenül a Gyáregység Vezetőnek jelentesz és szorosan együttműködsz a Howmet Wheels System globális EHS vezetőjével. Felelős leszel a 4 főből álló, helyi EHS csapat vezetéséért, illetve a Keréktermék üzletág EHS tevékenységének teljes körű irányításáért és szakmai támogatásáért.

Vállalatunk egyik meghatározó tagjaként, támogató munkahelyi légkörrel és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.

A rád váró feladatok

  • Együttműködés a Központi Szolgáltatás által biztosított
    területek (foglalkozás-egészségügy, üzemorvos, higiénia, tűzvédelem, környezetvédelem) szakembereivel, a gyáregységi megfelelés biztosítása érdekében
  • A vállalat EHS tevékenységének irányítása, koordinálása, fejlesztése
  • A vonatkozó szabályok és gyakorlatok bevezetése különös tekintettel a balesetmegelőzésre, önaudit tevékenységre, a legjobb Howmet gyakorlatok bevezetésére, EHS oktatásokra, speciális üzletági gyakorlatok kidolgozására
  • EHS projektek önálló szakmai vezetése

Amit tőled kérünk

  • Munkavédelmi szakmérnöki végzettséget
  • Minimum 5 év, termelő vállalatnál szerzett szakirányú, vezetői gyakorlatot
  • EHS iránti elkötelezettséget
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudást szóban és írásban egyaránt
  • Alkalmazkodást és a változások kezelésének képességét
  • Kezdeményezőkészséget
  • Magas szintű együttműködési készséget és csapatmunkát
  • Kiváló problémamegoldó készséget

Előnyként értékeljük

  • Multinacionális környezetben épített szakmai karriert
  • Amerikai munkavédelmi szabályok és gyakorlatok ismeretét
  • Átfogó környezetvédelmi, tűzvédelmi, egészségvédelmi ismereteket

Amit cserébe nyújtunk neked:

  • Modern, high-tech munkakörnyezetet
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomagot
  • Vállalati autót

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

A pozícióra a "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz jelentkezni.